V petek, 28. 5. 2021, smo imeli učenci 1. a in 1. b športni dan – lov na zaklad. Otrokom je gusar v skrinjici pustil sporočilo, kako najdejo zaklad. Slediti morajo barvi traku svoje skupine in po opravljenih nalogah jih bo pot popeljala naravnost do dolgo zakopanega gusarskega zaklada, ki se skriva nekje v okolici naše šole.
Učenci so z zavezanimi očmi hodili ob vrvi, seštevali in odštevali z naravnim materialom, iz tega delali mandale in se igrali 3 v vrsto.
Na igrišču so imeli spretnostni poligon, kjer so s skiroji in rolerji pokazali kaj znajo. Zaklad pa so na koncu dneva polni pričakovanja našli pred šolo. Le kaj je bilo v njem?

Učiteljice prvih razredov