Z največjim veseljem vam sporočam, da pridejo v ponedeljek, 1. 2. 2021, vsi učenci  od 1. do 3. razreda v šolo po urniku, ki je veljal v tem tednu. Izvajali bomo tudi jutranje varstvo, saj smo testiranje za učitelje organizirali tako, da ne posegamo v običajen potek šolskega dela.

Ravnatelji Koroške smo se včeraj povezali in poslali na MIZŠ in Združenje ravnateljev  peticijo, da je nujno, da učenci pridejo v šolo, ker lahko  testiranje za učitelje  na naših šolah  organiziramo brez motenj pouka. V odgovoru, ki smo ga dobili od predsednika vlade Janez Janše, bo odlok o pouku v ponedeljek še danes  spremenjen in bo dovoljeval pouk.

Prijazno vas pozdravljam in vam želim, da konec tedna preživite v objemih svojih najdražjih.

Ravnateljica: Anita Ambrož